Home > Iné, Nové Mesto nad Váhom > Podporte www.nmnv.yw.sk

Podporte www.nmnv.yw.sk

Február 6th, 2008

Zdravím všetkých návštevníkov stránky www.nmnv.yw.sk . Dúfam, že sa Vám stránka stále páči, že tu máte stále čo nájsť nové. Rád by som sa v najbližšej dobe dostal aj k nejakým videám z akcií alebo celkovo z mesta aj s nejakými informáciami. Ale to si musím najprv dať opraviť fotoaparát. Pred pár dňami som na stránku umiestnil sekciu Podpora, je to o tom hlavne, že by som rád mal platený väčší priestor na serveri, pretože ten doterajší už nepostačuje a ak chcem aj videá pridávať, neviem ako to zvládne. Keďže som študent a sám potiahnuť celú stránku, to sa nedá, aj keď si hľadám prácu v Bratislave, keď budem mať voľné dni počas semestra. Ale aj tak Vás prosím, ak sa Vám moja práca páči a ste spokojný s informáciami, tak prispejte nejakou tou korunkou. Viac si prečítajte v Podpora. Aj keď mi je žobrať trápne, ale nerobím to len pre seba. Moje plány na ďalší vývoj stránky: dopĺňanie informácii o Okrese NM, ale aj aktualizovanie fotiek, spracovanie krátkych videí o meste, možno aj nejaké tie rozhovory so zaujímavými ľuďmi či už z mesta alebo iných dedín, skúsim rozbehnúť fórum, kde sa bude dať prispievať k rôznym témam.

Ako som pred nedávnom písal o výstavbe rodinných domov, dozvedel som sa o ďalšej výstavbe 7 poschodového polyfunkčného objektu na ul. J.Gábriša. Fotky a informácie sú použité zo stránky www.bkp-spedition.sk.

Ďalej som sa na jednej aukčnej stránke dopracoval k fotkám mesta, zaujímavé je, že nikdy som ich nevidel nikde v múzeu ani na výstave v MsKS, či inej zbierke fotiek mesta. Ale veľmi by ma zaujímala fotografia z doby, keď Rajková nebolo zastavaná panelákmi.

Ak má niekto takúto fotku, mohol by sa ozvať na mail. Ak máte aj iné historické fotky či dokonca aj video, tak rád si pozriem.

Pači sa ti to? Prosím, zdieľaj to.
Comments are closed.