Home > Nové Mesto nad Váhom > Benefičný koncert a informačné tabule

Benefičný koncert a informačné tabule

November 3rd, 2006

Už k nám zavítala zima a čoskoro budeme zase odpratávať sneh spred našich domov. Ešte predtým Vám popíšem, čo nové sa udialo v Novom Meste za posledné 2 mesiace.

V prvom rade by som chcel poukázať na Benefičný koncert, ktorý sa konal 31.10. a bola to akcia detí zo Špeciálnej základnej školy alebo skôr triedy na Tematínskej ulici. Predstavilo sa tu niekoľko detí, ktoré ukázali, že aj oni vedia tancovať a spievať aj napriek ich hendikepu.

Ďalej by som chcel podotknúť, že konečne sa na námestí objavili informačné tabule, kde sa čo nachádza. Mám osobnú skúsenosť, že sa ma pýtali cudzí návštevníci mesta, že ktorý z tých dvoch kostolov je evanjelický. No aj to sa stáva. Naviac, ako vodič by som chcel vyzdvihnúť, že naše cesty sa začínajú meniť a podobať na ozajstné cesty. Veľa sídlisk, ulíc a iných parkovísk dostáva nový asfalt, ktorý je už dúfam nadlho, nie ako ten “poter”, ktorý sa dával pred dvoma či troma rokmi.

Paneláky na Hájovkách sa začínajú zatepľovať a tak sa stávajú aj krajšími, aj keď ten pri 5.ZŠ vyzerá ako Billa. Mesto by už mohlo urobiť aj web kameru na mesto z nejakého pekného miesta, predsa by sa to len patrilo. Najlepšia správa je, že prišla ZIMA. Tak sa treba pripraviť na to, že bude tuhá. :))

Pači sa ti to? Prosím, zdieľaj to.
Comments are closed.