Home > Nové Mesto nad Váhom > Voľby primátora mesta a TV Pohoda

Voľby primátora mesta a TV Pohoda

December 6th, 2006

Už je to takmer mesiac, čo po snehu nie je ani stopy ani u nás v meste, ani na horách. Počasie je ako na jeseň a tak my, lyžiari, sa môžme akurát tak iba TEŠIŤ na lyžovanie.

Pred niekoľkými dňami sa konali voľby primátorov a poslancov do mestského zastupiteľstva. Ja ako občan Nového Mesta som si splnil svoju občiansku povinnosť a išiel som voliť. Nebolo to vôbec ťažké si vybrať. Veď kandidáti boli iba dvaja. No vybral som si hádam správne. Ing. Jozef Trstenský. Toto priezvisko som označil na volebnom lístku+ ďalších 3 kandidátov na poslancov a hodil som obálku do urny. Za posledný týždeň sa začali rekonštruovať niektoré ďalšie cestné komunikácie a to pri svetelnej križovatke až po Stavoindustriu a cestu pri kaplnke sv.Ondreja (pri námestí). Pred voľbami sa stihli namontovať na sídliská bezpečnostné kamery, ktoré dohliadajú na bezpečnosť občanov a ich majetku. Veľké plus pre mesto je aj to, že za monitormi sedia telesne postihnutí ľudia, ktorí môžu konečne niečo robiť v tomto našom malom meste, keď už niektorí zamestnávatelia takýchto ľudí nechcú. No poďme naspäť.

Chcel by som sa vrátiť k webkamere, ktorú som sem dal. Ono je ťažké túto malú kameru umiestniť na vyššie miesto vzhľadom na dĺžku kábla. Preto je dočasne odstavená. Mesto by sa mohlo posnažiť nejakú tú webkameru s pohľadom na námestie a Zelenú vodu na stránku umiestniť. Bolo by to veľmi dobré.

Čo sa týka TV POHODA, nepáči sa mi, že keď to je mestská televízia pre všetkých občanov, prečo by som si mal zriadiť káblovku, ktorá musí byť, aby som mohol POHODU pozerať. Myslím, že je to dosť nespravodlivé.

To bolo pár viet o poslednom mesiaci. P.S. Fotky zatiaľ nie sú nové, ale čoskoro by som mal pridať ďalšie.

Pači sa ti to? Prosím, zdieľaj to.
Comments are closed.