Home > Iné, Nové Mesto nad Váhom > Zrušenie nemocnice v NM

Zrušenie nemocnice v NM

Apríl 14th, 2007

Vítam Vás opäť po dlhej dobe. V čase písomných maturít som nemal možnosť dostať sa k aktualizácii stránky, ale dnes pridávam nový článok, aby ste zase mali čo čítať.

V posledných sa v médiách hovorí o zrušení nemocnice v Novom Meste nad Váhom vzhľadom na neefektívnosť a vraj zadlženosť. No a tak sa uskutočňujú po školách ale aj na námestí petičné akcie za zachovanie nemocnice. Veď nemocnicu potrebujeme, či je stratová alebo nie, čo keď príde k najhoršiemu a nebudeme mať kam ísť. Piešťany a Trenčín sú dosť ďaleko od mesta a ak by bola potrebná prvá pomoc, mohla by byť aj posledná. Je to vec, ktorú musí mať každé okresné mesto bez ohľadu na to, koľko lôžok býva obsadených, alebo koľko peňazí z nej sype. Rozhodne tento spor bude pokračovať aj najbližšie mesiace.

Idem na krajšiu tému. Príroda. Určite ste radi, že už tu máme jar a s ňou teplé lúče, ktoré nám dovoľujú konečne vyjsť do svojich záhradiek alebo na turistiku po okolí. V Hurbanovom parku sa už naplno pracuje so sadením nových stromčekov a kríčkov, takisto aj na Ul. 1. mája. Všetko začína rozkvitať ako aj terasy, ktoré sa už montujú na námestí. Ľudia schovali svoje dlhé teplé veci, ktoré túto zimu neboli ani nejako treba.

Teraz je Nové Mesto ale vskutku pekné, ale mohlo by byť aj krajšie, keby sa naši páni aj niečo posnažili, nie len pred voľbami. Len som zvedavý, aké plechovice sa to stavajú dole pri Považane a oproti Ľudoprintu.

Pači sa ti to? Prosím, zdieľaj to.
Comments are closed.