Akcie Nové Mesto nad Váhom

NA TOPFESTE ZAŽIARIA AJ BRITSKÍ CHICANE! (TS)

Tanečný stage na festivale TOPFEST pri Novom Meste nad Váhom odhalil ďalšie meno z hviezdneho lineupu pre tento rok. Už 1. a 2.júla si fanúšikovia v Lovely Experience stane budú môcť okrem avizovaných Above & Beyond vychutnať živé vystúpenie skupiny Chicane.

Nick Bracegirdle, známy pod umeleckým menom Chicane, sa preslávil najmä hitmi ako sú Offshore, Saltwater, či Poppiholla, vďaka ktorým je tento výnimočný umelec považovaný za skutočného priekopníka elektronickej hudby. Jeho hudobná produkcia sa stala nehynúcou hymnou tanečných podujatí a spolupráca s Bryanom Adamsom na piesni Don´t Give Up či všetkým známa Stoned in Love, na ktorej si vokály zaspieval sám Tom Jones sa vyšplhali na popredné priečky v svetových hitparádach a predbehli dokonca Madonnu s jej hitom American Life.

“Chceli sme line-up plný vynikajúcich DJov spestriť o nezabudnuteľné live vystúpenia. Chicane patria jednoznačne medzi formácie, pri ktorých live vystúpeniach človek tají dych. A to je presne to, čo k Lovely Experience patrí.” uviedol Matúš Izakovič zodpovedný za tanečný stage. Fanúšikovia tejto úspešnej párty značky si tak okrem svetovej špičky v elektronickej hudbe – Above & Beyond, užijú aj live vystúpenie tanečnej legendy Chicane spolu s ich skvelou vokalistkou Natashou Andrews. Hudobné obsadenie Lovely Experience stage-u sa pomaly rozrastá, no Matúš jedným dychom dodáva, že ešte nie je kompletné: „Ďalšie mená budeme uverejňovať už v blízkej dobe a sme si istí, že sa je na čo tešiť. Lovely Experience prináša vždy niečo viac a po minulom roku, kde zahviezdili ATB a KOSHEEN tento rok sľubujeme ešte väčšiu šou ako po hudobnej, tak aj vizuálnej stránke. Dôkazom je aj vystúpenie vizuálneho umelca Enchant Intensity, ktorý je so svojimi prepracovanými laser show známy takmer po celom svete.“

Na festivale TOPFEST 2011, ktorý sa uskutoční 1. a 2. júla v areáli oproti Zelenej vode pri Novom Meste nad Váhom, sa popri Above & Beyond a Chicane predstavia na hlavnom pódiu headlineri Sum 41, The Locos, Kabát a ďalší, ktorí postupne pribúdajú do celkovej zostavy jedného z našich najväčších hudobných podujatí.

Predpredaj dvojdňových permanentiek v sieťach Ticketstream, Ticket-art a Ticketportal už za 25 €. Viac info na www.topfest.sk

Pači sa ti to? Prosím, zdieľaj to.