Okres NM

Beckovské slávnosti 2015 – kapely

plagat_2015_beckovske-slavnostiNajväčším tohtoročným hosťom Beckovských slávností je legendárny slovenský spevák a hudobník, priekopník elektronického popu na Slovensku Richard Müller. Prvá nahrávka s názvom Rádio, ktorú naspieval so skupinou Burčiak Pavla Daneka čiastočne rozbehla jeho kariéru a v roku 1984 založil svoju vlastnú skupinu Banket. Jeho piesne, ako Po schodoch, Cigaretka na 2 ťahy, alebo Milovanie v daždi si vypočujete 18. júla 2015 na Beckovských slávnostiach.

beckovske-muller

Ďalším skvelým interpretom tohtoročných Beckovských slávností je aj Janko Lehotský & Modus. Určite každý poznáte pesničky ako Sklíčka, alebo Velký sen mora. Ak chcete vidieť naozajstných rockerov, máte možnosť ich zažiť už v sobotňajší večer.

 

Fešáci, gentlemani, dvojnásobní držitelia platinovej platne, hrajúci tzv. Nitriansky comedy rock – HORKÝŽE SLÍŽE prijali pozvanie na tohtoročné Beckovské Slávnosti, ktoré sa konajú v dňoch 17.-19. Júla 2015 v obci Beckov rovno pod hradom. Pod majestátnym hradným bralom sa v môžete tešiť na chronicky známe skladby ako Horí ti maštaľ, Malá žužu, Vlak , alebo A ja sprostá a mnohé iné.

 

Najznámejší slovenský černoch, herec, spevák, zabávač a hlavne skromný človek – Ibrahim Maiga. Ibi v sebe skrýva kúzlo tajomnej Afriky, ktoré po zmiešaní so slovenským konzervativizmom dalo vytvoriť zaujímavý mix. Kto by nepoznal jeho nadčasové hity Čierna Bača, Ibi YoYo, Djolenjo, Happy train (Fontána pre Zuzanu 3) či Africa. Aj po rokoch stále obľúbený Ibi prijal pozvanie na Beckovské Slávnosti 2015.

maiga-beckovske

Fragile je slovenská vokálna hudobná skupina zložená s populárnych osobností, ktoré máte možnosť zahliadnuť v rôznych televíznych seriáloch, divadlách, alebo TV show. Ich popové, jazzové či gospelové piesne vás príjemne naladia v Beckove v sobotu 18. júla.

 

Ďalej vystúpia na Beckovský slávnostiach aj iné známe slovenské a české kapely:

 

Nezabudnite, že okrem skvelej hudby na vás počas Beckovských Slávností čaká množstvo ďalších zaujímavostí. Beckovské Slávnosti sa oplatí zažiť !

Pači sa ti to? Prosím, zdieľaj to.