Akcie Okres NM

Malý slovenský Detroit alebo Modrová bude opäť na kolesách (TS)

plagat_2015_06_11_modrova-na-kolesachMalý slovenský Detroit má prezývku neďaleká dedinka v zelených kopcoch okolo Tematína. Verná svojej prezývke pozýva všetkých priaznivcov motorizmu na podujatie Modrová na kolesách, ktoré sa uskutoční v nedeľu 21. júna. Druhý ročník sympatického podujatia, ktoré organizujú zapálení mladí ľudia, ponúkne od druhej popoludní okrem prehliadky veteránov aj hudobný program v swingovom duchu, ďalej Zónu dobra či Hand made zónu a atrakcie pre deti.

 

 

 

 

000015

Ako uviedla za organizátorov Dominika Horňáková, návštevníci sa môžu tešiť na vystúpenie Serenaders Sisters/Paper Moon Trio, Carpe Diem Band a dua Tina Hamarova & Vlado Bizik Music Tanečná škola B-Swing si pre nás pripravila tanečný workshop swingu.Chýbať nebude ani miestna DH Modrovanka. „Novinkou druhého ročníka podujatia bude Zóna DOBRA s Tematin castle, Mladá Sereď, Lepší Dolný Lopašov, Ďakujem, sused a svoje umenie nám predvedú štvornohí záchranári z Košickej kynologickej záchranárskej brigáde,“ píše v pozvánke. Ďalej budete môcť obdivovať krásu historických vozidiel a deti si prídu na svoje v detskej zóne plnej všakovakých atrakcií – jazda na bicykli v starodávnom štýle, jazda na TRUCKU, detské dopravné ihrisko a iné. Kvalitné ručne robené výrobky predvedú šikovní ľudia v HandMade zóne.

plagat_2015_06_11_modrova-na-kolesach

 

000035

Vstup na podujatie je voľný a kto príde prevetrať svoj veterán, dostane občerstvenie zadarmo, treba sa len prihlásiť na adrese modrovanakolesach@gmail.com. Podujatie organizuje Tím na kolesách – neformálne združenie mladých ľudí – dobrovoľníkov, ktorým záleží na mieste, v ktorom žijú a radi by ho menili k lepšiemu. Podujatie mohlo vzniknúť vďaka podpore Trenčianskej nadácie.

000028

Pači sa ti to? Prosím, zdieľaj to.