Akcie Okres NM

Festival Žákovic Open oslávi 15-te narodeniny s Ivanom Mládkom, Mig 21 a HEX-om (TS)

ZOObľúbený festival Žákovic Open oslavuje 15. narodeniny a vy pri tom nemôžete chýbať! Od 24. do 25. júla sa v Trenčianskych Bohuslaviciach zídu hudobné stálice, ktoré patria v histórii festivalu medzi najobľúbenejšie. Nenechajte si ujsť obľúbené kapely Hex, Polemic, Le Payaco, Slobodná Európa, Billy Barman, Cpt. Slice, O.B.D., Walter Schnitzelsson, Hviezda, Bad Karma Boy a Žena z lesoparku. Oslavovať prídu aj hudobní hostia z Českej republiky – Mig 21 a Ivan Mládek Banjo Band. Fanúšikovia si posledný júlový víkend užijú množstvo súťaží a tradičnú svetovú raritu – futbalový zápas medzi hudobníkmi a návštevníkmi Žákovic Open!

Festival Žákovic Open oslávi už o 7 týždňov 15-te narodeniny! Špičkoví interpreti, fanúšikovia dobrej zábavy a zahraniční hostia sa stretnú od 24. do 25. júla v Trenčianskych Bohuslaviciach. Návštevníci Žákovic Open zažijú jedinečný hudobný príliv od popu cez jazz až po punk.

 

Lipa

 

Tešíme sa, že sa nám podarilo dostať tento rok na festival kapely, ktoré patria v rámci 15-tich ročníkov medzi najobľúbenejšie, pretože mali vždy tie najlepšie koncerty a sú zárukou skvelej zábavy a relaxu. Návštevníci  si vychutnajú 16 koncertov naprieč všetkými žánrami, od popu, cez jazz, alternatívu, ska, punk a tak ďalej. Medzi stálice nášho festivalu patria kapely Polemic, HEX, Le Payaco, Slobodná Europa, Peter Lipa, Cpt. Slice, O.B.D. Na svojich priaznivcov sa tešia aj ďalšie kapely, ktoré patria medzi to najlepšie, čo na slovenskej scéne máme. Sú to Walter Schnitzelsson, Billy Barman, Hviezda, Bad Karma Boy, či Žena z lesoparku“ Prezradil jeden z usporiadateľov Yxo Dohňanský.

LP

 

 

Polemic

 

V krásnom prostredí Bošáckej doliny sa stretnú vynikajúci hudobníci a niekoľko tisíc fanúšikov dobrej hudby a zábavy. 15-te narodeniny festivalu Žákovic Open prídu osláviť aj hudobní hostia z Českej republiky – kapela Mig 21 a Ivan Mládek Banjo Band.

MIG 21

 

„Veľmi sa teším, že u nás opäť vystúpi Jirko Macháček so svojou skvelou kapelou Mig 21, ktorá je v životnej forme. Čo je však pre náš festival absolútna pecka, o ktorú sme sa snažili už zopár rokov, je Ivan Mládek a jeho Banjo Band. Koncerty tohto interpreta sú vždy veľmi príjemným osviežením letných festivalov. Inteligentný humor, skvelé pesničky a k tomu obrovský nadhľad. To je Ivan Mládek.“ Teší sa Yxo Dohňanský.

 

Mladek

 

Žákovic Open je výnimočný hudobný festival pri dedine Trenčianske Bohuslavice, na ktorom sa už 15 rokov stretávajú kamarátske kapely. Festival je známy priateľskou atmosférou a interaktivitou medzi hudobníkmi a fanúšikmi. Ani tento rok nebude preto chýbať futbal medzi hudobníkmi a návštevníkmi festivalu.

 

„Kto Žákovic Open navštívil, vie, na čo sa tešiť. Nejde iba o samotné koncerty, ale aj o domácku atmosféru, ktorá vždy v našom útulnom areáli panuje. Bez futbalu by náš festival nebol tým, čím je. Už tretí rok za sebou sa uskutoční tento zápas priamo v areáli pred pódiom. Aj týmto spôsobom sa približujeme k našim fanúšikom, aby počas celého festivalu mohli zostať na mieste a nemysleli na nič iné, iba na príjemnú atmosféru, zábavu a relax.“ Uzavrel Yxo Dohňanský

Hex

 

Lístky na festival Žákovic Open si fanúšikovia môžu kúpiť prostredníctvom siete www.predpredaj.sk, v Penzióne Žákovic alebo v predajni Dr. Horák na Medenej ulici v Bratislave. Všetky potrebné informácie o 15. ročníku hudobného festivalu Žákovic Open nájdete na  www.zakovicopen.sk alebo facebookovej stránke www.facebook.com/zakovicopen.

Pači sa ti to? Prosím, zdieľaj to.