Akcie Okres NM

Beckov opäť zažiari hviezdami – Beckovské slávnosti 2017 (TS)

Už teraz všetci počítame záverečné minúty do vytúženého posledného zvonenia. Dočasné zbohom školským laviciam a všetkým povinnostiam.. Všetky deti sa radujú a my dospelí tak trochu s nimi. Leto už dávno presvedčilo všetkých, že je tu a v plnej nádhere. Začína čas radovánok, oddychu a najmä nepredvídateľných dobrodružstiev. Či už tomu veríte, alebo nie.. 14. až 16 júla  jednoducho všetky cesty smerujú do Beckova. Legendárne Beckovské Slávnosti sú našťastie znovu späť .

V lone nádhernej prírody, nad ktorou sa pyšne vypína starobylý hrad, sa v horúci júlový víkend aj posledná zabudnutá ulička premení na rozprávkovú. Na každom kroku už stáročia striehnu okamihy plné napätia a dobrodružstiev. Liečivá atmosféra pradávnych vekov a opojná vôňa šťavnatých  dobrôt,  spoľahlivo nasmerujú nos aj najnáročnejšieho gurmána a dobrodruha. Žiadne hrdlo nezostane suché. Lahodný mok bude pretekať stolmi, rovnako ako dobrá nálada..

Pokrm pre dušu aj telo pre každého.

 

Neobávajte sa! Nemajte strach! Budete svedkami ako sa kúsky kože, látky, dreva a kovu  menia v šikovných rukách na malé zázraky. Slávni majstri remesiel zo všetkých kútov Slovenska predvedú jedinečné umenie. Nebude núdza ani na onakvejšie talenty. Na bránu klopú majster pisár i majster kat z Trnavy s celou svojou dielničkou a mučiarňou, ktorá zlomí aj tú najneposlušnejšiu a najkrajšiu čarodejnicu

Svetoznáme Majstrovstvá sveta v hode vidlami 2017. Kto by ich nepoznal?!  Víťaz sa vždy vykúpe v obdivných pohľadoch spanilých slečien, alebo aspoň v závistlivom zazeraní súperov. Diskusné fóra na aktuálne i trochu nezvyčajné témy.  Prednášky o mimozemských civilizáciách a o domácnostiach bez odpadu  sa vám prvýkrát nebudú zdať ako z iného sveta.  Vesmír a jeho záhady sú nekonečné. Načo si stavať vzdušné zámky, keď väčšinu nájdete práve tu.  Nafukovacie kráľovstvo pre najmenších nezbedníkov sa tento rok nafúkne na hotové impérium. Nekonečné šmykľavky  a trampolíny len veľmi ťažko opustíte.  Úsmevy od ucha k uchu najmenších ratolestí budú najväčšou odmenou. Udatní rytieri na hrdých tátošoch budú po tieto dni ešte nepremožiteľnejší. Svoje ohromné šiatre rozvinú do nebývalej šírky. Nebudú chýbať ani lovecké psy a skrotené lietajúce dravce. Vodopády dobrej nálady za svitu našich hudobných hviezd. Taká bude každá noc na slávnostiach. NO NAME, PETER NAGY a INDIGO, MF, NORA CARUSO, DRUŽINA…. Nemôžete zablúdiť. Nemôžete zabudnúť.

 

Viac info na : www.doubleagency.sk

Pači sa ti to? Prosím, zdieľaj to.